Portal

Şekerbank, Çiftçiler için Hasat Kart nasıl alınır?

Şekerbank, Çiftçiler için Hasat Kart nasıl alınır?

Şekerbank Çiftçiler için Hasat Kart Nasıl Alınır?

Şeker Bank’ın Çiftçiler için hazırladığı bu programda bütün Çiftçiler hasat kart alarak ürün ve nakit ihtiyaçlarını bu kartla giderebiliyorlar. Hasat kart sahibi olmak için koşul, çiftçi olmanız veya tarımsal faaliyetlerde bulunmanızdır. Bu kartın en büyük avantajı ödemelerinizi hasat zamanında yapabiliyor olmanızdır. Tarımsal faaliyetlerinizi sürdürebilmeniz için, İhtiyacınız olan fide tohum gübre mazot ilaç gibi bütün bileşenleri hasat kart ile satın alabilirsiniz. Ayrıca bu kartın bazı avantajları mevcut; iş yerleri hasat kart ile alışveriş yapan çiftçilere bazı kolaylıklar sağlıyor. Hasat kart geri ödemeleri banka tarafından belirlenmiş olan vadelerde ister kısmen ister tamamen ara dönemler kullanılarak ödenebilmektedir. Hasat kart bütün bankaların pos cihazlarında geçerli olup geri ödemeler PTT şubelerinde yapılmaktadır.

 

 Şekerbank hasat Kart avantajları

 Eğer bir çiftçi iseniz yıl içerisinde hasat zamanı dışındaki zamanlarda nakit ihtiyaçlarınızı bu kartla sağlayabilirsiniz! Üstelik hasat kart ile alışveriş yaptığınızda birçok firma size ürün tedarik ederken 6 aya Varan taksitlerde sıfır faiz oranıyla alışveriş imkanı sunuyorlar. Nakit ihtiyacınız olduğunda ise hasat kart kullanılarak bütün banka ATM’lerinde veya PTT ATM’lerinde kesintisiz nakit ihtiyacını giderebilirsiniz. Dilerseniz elinize para geçtiğinde ödemenizi yapabilir, dilerseniz belirlenen vadelerde taksitlerinizi Şekerbank ve PTT yatırabilirsiniz.

 

Hasat kart için istenen belgeler

 Bankanın size verdiği Hasat kart başvuru formunu doldurmanız gerekiyor, yanınızda nüfus cüzdanınızın fotokopisinin bulunması gerekiyor. Ayrıca il veya İlçe Tarım Müdürlüğü’nden alacağınız ÇKS ile başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer varsa Su Ürünleri yetiştiriciliği belgesi ya da Ziraat odasından alacağınız çiftçilik belgesi ile hasat kart için başvurunuzu anında tamamlayabilirsiniz. Hasat kart ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Şekerbank şubelerine giderek bu konuda yardım alabilirsiniz. Çiftçiler için ödeme programı 60 aya kadar yayılabiliyor. Çiftçilerin ve tarım sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerin, yılın bütün zamanlarında nakit ihtiyaçlarını ve ürün ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan hasat kart bütün çiftçilerin hizmetinde…

 

Hasat Kart Nerede Geçerlidir?

Şeker Bank tarafından çiftçilere verilen Hasat Kart bir kredi kartı gibi kullanılabilir. Sadece tarımsal ürün ve mazot alımı için değil, nakit ihtiyaçları için de ülkenin her noktasında yer alan tüm bankaların ATM cihazlarından nakit para çekilebilir. Bu kart her yerde geçerli bir karttır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ