Portal

2020 Yılı İçin Yeni İş Fikirleri

2020 Yılı İçin Yeni İş Fikirleri

Hangi işler yapılmaya değer? Bu yazımızda son zamanlarda küçük işletmeler arasında ya da yeni küçük işletme kuracaklar için gelecek yıllarda beklenti haline gelecek işleri derledik.

Her ay dünya çapında yüzlerce yeni iş fikri ortaya çıkıyor. Ancak Türkiye’deki çoğu iş ya tamamen aşılamaz ya da yalnızca trendleri daha hızlı emen büyük şehirler için uygundur. Bu yazıda girişimciler arasında popüler olan, 2020 yılında kesinlikle talep görecek iş fikirlerini sunduk.

  1. Tuz Odası

tuz odasi yapma

Tuz odaları, iş dünyasındaki popülerliğinin nedenleri çok basittir. Fazla tecrübe, herhangi bir özel bir bilgi, yetkililerin izinleri ve ciddi bir yatırım gerektirmez. İşletmenin özü basittir. Uzman bir şirket yardımı ile bir tasarımın tuzdan oluşan mağara şeklinde oluşturulduğu küçük bir odada onarımlar yaparsınız. Ziyaretçiler, sağlıklarını iyileştirmelerine izin veren, tuzlarla doygun bir havada nefes almaya başlarlar. Elbette misafirlerin size gelmesi ve sakin bir ruhla size havası için para vermesi için güzel dekore edilmiş olmalıdır. 2020 yılında tuz odası harika bir girişimcilik fikri.

  1. Manikür Stüdyosu

fd6210e6be196cdb1be860f86d7cff28

Profesyonel manikür modası, ülkenin kadın nüfusu arasında giderek daha sıkı bir şekilde sabitleniyor ve her gün norm haline geliyor. Bu eğilimin bir sonucu olarak, uzman manikür salonlarının sayısı artmakta ve bu da manikürleri hızlı, verimli ve her bütçeyle yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bir manikür stüdyosu ve manikür ofisi açma yatırımlarını öğrenebilir, maliyetlerini ve karlılığını değerlendirebilirsiniz.

  1. Çıkartma Dükkanı

30 adet tekrarsiz karisik yuksek kalite sticker cikartma retro 0150103966526021

Çıkartmalar, gençler arasında popüler bir konudur ve iyi bir iş biçimidir. Çıkartmaların kahramanları ünlü çizgi film kahramanları, şarkıcılar ve çeşitli ünlü kişilikler olabilir. Çıkartmaların yanı sıra bazı kahramanların hayranları için çeşitli sıra dışı hediyelik eşya satan çıkartma dükkanı olarak da düşünebilirsiniz.

  1. Taze Meyve Suları Dükkanı

images?q=tbn:ANd9GcRWFZFuWIo9e 07oBQR8gjAryKeOo2qJWIZzIXYnzYfkO MbMvK

Taze sıkılmış meyve suları veya bunlara dayalı diğer içeceklerin satılmasını düşünebilirsiniz. Taze meyve suyu dükkanları insanlar için, yeni ürünlere duyulan aşk ve sağlıklı bir yaşam tarzı için yapılan modadır.

  1. Self Servis Araba Yıkama

images?q=tbn:ANd9GcTerO4dPxPGNC8zImpwLgegIZV8jc9szMIbijf 7BWerlMQXCwZEw

Araba sayılarının artışıyla birlikte araba yıkama tesislerine de ihtiyaç artıyor. Self servis araba yıkama tesisleri bugün en yüksek verime sahip. Verimliliği konveyör araba yıkamalarının 3-4 katı, manuel araba yıkamalarının ise on katıdır.

  1. Alışveriş Merkezinde Çocuk Yaratıcılık Stüdyoları

Elif Atmaca ve Ogeday Ucurum Toyi oyuncak kiti atolye Bigumigu 4

Her geçen gün alışveriş merkezlerinin sayısı artmaya devam ediyor. Sayıların artışıyla birlikte aile alışveriş gezileri kültürü de yayıldı. Adacık formatındaki çocuk sanat stüdyosu, sakin bir ruhu olan ebeveynler için, çocuklarını ilginç bir yerde bırakıp, polimer kilden heykeltıraşlık yapıp eğitici oyunlar oynayabileceğiniz bir fırsattır.

  1. Yaratıcılığınızı Konuşturun Mağazası

igne oyasi

Boş zaman konusundaki araştırmalar, insanların boş zamanlarını evde film izleyerek, kafeye ya da yürüyüşe giderek değerlendirdiğini gösteriyor. Yaratıcı mağazaların ürün çeşitliliği, dikiş, örgü, dekupaj, modelleme gibi elleri işgal edecek bir işe yöneliktir. Büyük şehirlerde en büyük fırsata sahip iş fikirlerinden biridir.

  1. Hayvanlar İçin Otel

4542

Hayvan sahipleri, bırakıp gidecekleri yer sıkıntısı sorunuyla karşı karşıya kalıyorlar. Mükemmel şekilde, uygun beslenme programları ve bakımlarıyla ilgilenilebilecek bir hayvan oteli açabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ